• Działka

  Działka
  460 720,00 PLN

 • Dom, 4 pokoje

  Dom, 4 pokoje
  500 000,00 PLN

 • Działka

  Działka
   

 • Obiekt

  Obiekt
  1 200 000,00 PLN

 • Obiekt, 1 pokój

  Obiekt, 1 pokój
  145 000,00 PLN

"OMEGA"
Biuro Obsługi Nieruchomości

76-200 Słupsk
ul. Starzyńskiego 11

tel.: 59 841 44 20
kom.: 601 65 45 72
omega@nieruchomosci.slupsk.pl
 kontakt ws. oferty
Dom, 6 pokoi Pośrednik: licencja nr 877
Jan Kurak,
INFORMACJE PODSTAWOWE
Numer oferty: om2-185
Typ oferty: sprzedaż
Stan oferty: aktualna
Rodzaj własności:
Miejscowość: Bięcino
Osiedle:
Gmina: Damnica
Powiat: słupski
Powierzchnia: 170,00 m²
Powierzchnia działki: 8 200,00 m²
Liczba pokoi: 6
Ilość pięter: parterowy
Cena: 250 000,00 zł


powrót do listy ofert

Opis oferty


!!! OKAZJA !!! Atrakcyjna nieruchomość dla ludzi z inicjatywą !!! OKAZJA !!!
Cena do negocjacji !!!
Możliwa również zamiana na mieszkanie w Słupsku (z dopłatą).


MOŻLIWOŚĆ WYNAJMU NIERUCHOMOŚCI - CENA DO UZGODNIENIA Z
EWENTUALNYM ZAINTERESOWANYM !!!


Przedwojenny dom o pow. około 170 m kw. z zabudowaniami gospodarczymi (około 700 m kw.) wykorzystywanymiwcześniej pod działalność usługową (warsztat stolarski). Nieruchomość posadowiona na gruncie o wielkości 8200 m kw., nieobjęta ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W aktualnym Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Damnica oznaczona jako teren istniejącego zainwestowania wraz z użytkami rolnymi (w części działki) położona w obszarze preferowanego rozwoju funkcji mieszkalno-usługowej.

Piękny dom parterowy z poddaszem użytkowym (niezagospodarowanym), położony w cichym i spokojnym miejscu. Ze względu na położenie w otulinie lasu i pięknych pól idealny dla ludzi kochających przyrodę. Składa się z hallu, kuchni,
czterech pokoi i łazienki z WC. W 1999r. przeprowadzono remont elewacji, w czasie którego wymieniono również okna na PCV. Na podłogach domu terakota, drewno i panele; ściany pokryte gładzią tynkową, a w pomieszczeniach "mokrych"
również glazura. Centralne ogrzewanie z odrestaurowanych pieców kaflowych, ciepła woda podgrzewana za pomocą pieca na paliwo stałe. Nieruchomość częściowo podpiwniczona (druga piwnica znajduje się pod częścią budynku gospodarczego),
przejściowy układ pomieszczeń (amfilada). Dach dwuspadowy, kryty dachówką ceramiczną.
Dodatkowo na poddaszu istnieje możliwość wydzielenia dodatkowych dwóch pokoi.
Budynek gospodarczy (czerwona cegła, dwa poziomy, około 700 m kw.) wykorzystywany był na prowadzenie zakładu stolarskiego. Doprowadzony prąd i woda. Wnętrze w dobrym stanie technicznym (wybiałkowane). Idealny do prowadzenia działalności usługowo - wytwórczej.
Stodoła (około 300 m kw.) - do adaptacji.
Zabudowania gospodarcze mogą służyć, jako idealne miejsce do prowadzenia własnego biznesu.
W piwnicach przez cały rok panuje stała temperatura, dzięki czemu są to idealne miejsca do przechowywania warzyw i owoców.
LOKALIZACJA: Bięcino, to wieś - ulicówka w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, w gminie Damnica. Na terenie wsi sklep wielobranżowy. Sprzedawana nieruchomość oddalona od głównej arterii komunikacyjnej. Zapewnia to ciszę, spokój i możliwość komfortowego wypoczynku. Odległość od Słupska, to tylko 18 km. POLECAMY !!!

Galeria zdjęć


/Content/foto/thumb/1070.17890.jpg /Content/foto/thumb/1070.17891.jpg /Content/foto/thumb/1070.17892.jpg
Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.
© 2011 Infocity